Zboží za
0 Kč

Co dělat dál?

Pokud máte podezření, že jste prodali padělanou lampu

 

Obraťte se na svého dodavatele - Existuje řada kroků, které můžete podniknout, ale ve všech případech bychom vám důrazně doporučili, abyste se obrátili na svého dodavatele. Je pravděpodobné, že si neuvědomují, že mohou prodávat padělané zboží a budou chtít své zboží vyměnit a řešit problém s dodáním. Není-li nadšený při řešení problému, připomene prodejci, že jedná nelegálně.

 

Při dotazování si bude mnoho dodavatelů jisto, že dodávané lampy jsou originální i přes to, že z výroby jsou v oběhu falešné certifikáty pravosti. Naneštěstí možná budete muset být vytrvalý a předložíte jim důkazy z tohoto webu, abyste dokázali pravost, aby konečně přiznali, že přepravují na český trh falešný produkt.

 

Reklamace na výrobce projektoru - Pokud chcete, aby výrobce projektoru věděl o padělaném problému, většina značek má místní prodejní kanceláře a na jejich webových stránkách může existovat kontakt pro stížnosti. Výrobce by se měl obávat, že se prodávají padělané verze jejich výrobku a zajímat se o to, kdo je prodává. Pokud se snažíte najít kontaktní osobu, kontaktujte nás a my se pokusíme s podrobnostmi pomoci.

 

Reklamace na výrobce lamp - výrobce lamp bude sice třetí stranou v tomto obchodu, ale bude chtít vědět o protiprávních praktikách týkajících se jejich produktu. Jejich webové stránky by vám měly poskytnout kontaktní místo, ale možná vám nebudou moci pomoci.

 

Kontaktujte lamp.cz - Nemůžeme vyřešit problémy, které by mohly být s obdržením padělaného zboží, ale my jsme velmi ochotni pomoci vám potvrdit, zda je zboží skutečně falešné a jestli se snažíte zvýšit váš zájem, mohli bychom vám ukázat jak se příště vyvarovat nákupu falešných lamp.

 

Kontaktujte policii/ČOI - Jako nezákonná praxe může být problém vzat k policii. V některých zemích existují další orgány, které se zajímají hlavně o padělky zboží. Některé návrhy lze nalézt v tématu Jaké jsou rizika, ale nejlépe by bylo možné udělat vlastní výzkum na internetu.