Zboží za
0 Kč

O programu

Tato vzdělávací webová stránka byla vytvořena firmou Just Lamps jako další iniciativa, která má zajistit, že uživatelé projektorů budou prodávat a kupovat pouze vysoce kvalitní, bezpečné a v tomto případě zákonné lampy.

 

Společnost Just Lamps, která byla založena v roce 2002, působí na pěti kontinentech jako největší světový distributor lamp do projektorů s distribučními centry v USA, Velké Británii, Singapuru a Austrálii. Pokud byste se chtěli dozvědět více o Just Lamps, navštivte prosím webové stránky našeho dodavatele www.justlamps.net.

 

Pokud jste prodejcem a zjistili jste, že tento web je vzdělávací, je možné ho propojit s vaším webem pro marketing. Obraťte se na místní prodejnu, kde můžete prodiskutovat možnosti.

 

Jiné iniciativy Just Lamps, které vás mohou zajímat: -

 

Alliance pravá lampa:

 

Sdružení Genuine Lamps Alliance bylo zřízeno, aby vytvořilo povědomí o existenci kopírování výrobků na trhu s lampami pro projektory, aby poradilo prodejcům a spotřebitelům o rizicích spojených s nákupem kopií a zdůraznilo výhody používání pouze originálních a originálních náhradních lamp.

Další informace naleznete na adrese www.genuinelamps.org.